Kontakt oss

Kontaktopplysninger til ansvarshavende

Her finner du kontaktpersoner i Attendo Norge. For spesifikk informasjon om våre enheter, kan du gå inn på den enkelte virksomhet fra hovedmenyen. Informasjonen vises på deres sider.

 

Regionkontor

   
Regionsjef    
Karolina Eriksson 0046 722478939  karolina.eriksson@attendo.se
     
Markeds og kommunikasjonsansvarlig    
Geir Hansen 90931218  geir.hansen@attendo.no
     
Rådgiver system/kvalitet    
Mette Jacobsen  97155707   mette.jacobsen@attendo.no
     
     
     
     
Attendo Hjemmetjeneste    
Daglig leder    
Rune Iversen 23223600 / 91316194 rune.iversen@attendo.no
     
Attendo Rødtvet sykehjem    
Daglig leder    
Jacqueline Sæby 23421850 / +47 41 02 01 86
     
Attendo Paulus sykehjem    
Daglig leder     
Silje Haugo 23422020 / 97881968 silje.haugo@attendo.no
     
Romsås sykehjem    
Daglig leder    
Anne-Lise Skjæveland 91173592 anne-lise.skjaeveland@attendo.no
     
Attendo Boganes sykehjem    
Daglig leder    
Lise Valskaar 51914600/91  lise.valskaar@attendo.no
     
Attendo Maribu AS    
Daglig leder    
Annegull Kjenna   99 64 75 55   annegull.kjenna@attendo.no